logo
Motto 2021
"wai zien ut wel zitte..."

Jubilarissen bij de Houtse Kluppels

Op zaterdag 21 december vond het kerstbal van CV De Kluppels plaats. Het is inmiddels traditie om tijdens het jaarlijkse kerstbal op de laatste zaterdag voor Kerst het glas te heffen op het oude jaar en tegelijkertijd te proosten op de aanstaande feestdagen en het nieuwe jaar.

Ook zetten we de jubilarissen in het zonnetje. Een carnavalsjubileum wordt bij CV De Kluppels om de 11 jaar gevierd.  

Dat onze club bestaat uit veel trouwe leden met een lange staat van dienst bewijst het rijtje jubilarissen. Gianni menge werd gefeliciteerd vanwege zijn 11-jarig lidmaatschap. John van de Kerkhof vierde zijn 22-jarig jubileum bij de vereniging. Carel Steenbakkers en Ad Schepers zijn al 33 jaren lid van onze vereniging. Johan Wijnen en Bas van de Broek, beiden 11 jaar lid, konden niet aanwezig zijn, maar worden op de eerstvolgende ledenvergadering in het zonnetje gezet.

Heren Proficiat!!!!!!!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *