logo
Motto 2022
"wai zien ut wel zitte..."

In Memoriam Huub Verhoof…

Beste Kluppels,

Opnieuw bereikte ons vandaag een triest bericht. Huub Verhoof is overleden. Helaas liet zijn gezondheid hem de laatste periode in de steek. Huub stond bekend als een markant oud-lid van de vereniging en graag gezien binnen de Mierlo-Houtse gemeenschap. Huub was de 21e Prins van onze vereniging tijdens het seizoen 1982-1983. Huub was jarenlang lid van onze vereniging en heeft veel voor onze club gedaan. Na zijn lidmaatschap bleef Huub altijd betrokken bij de Ex-Prinsen en zagen we hem nog regelmatig bij evenementen van onze vereniging. 

Uiteraard wensen we namens onze vereniging zijn vrouw Toos veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies.

Bestuur en leden van de Houtse Kluppels.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *