logo
Motto 2024
"Kiek ut oit!..."

Rode rozen voor Marielle van der Putten…..

Elk jaar reikt CV De Houtse Kluppels een bos met 24 rode rozen uit aan een Mierlo-Houtenaar die zich verdienstelijk heeft gemaakt voor de samenleving. Dit jaar heeft onze voorzitter, Riny van Oorschot, de 24 rode rozen overhandigd aan Mariëlle van der Putten. ‘We houden het dit jaar een beetje binnen onze vereniging’ aldus Riny van Oorschot. ‘Mariëlle is al vele jaren betrokken bij de Klein Houtse Kluppelkes en een hele belangrijke drijvende kracht achter deze jeugdafdeling van onze vereniging. Mariëlle houdt de ledenadministratie bij, plant alle activiteiten en regelt alles rondom de kleding van de Prinsengarde, Vorst en Prins’. Mariëlle is betrokken bij de Klein Houtse Kluppelkes sinds 2007, het jaar van de oprichting van deze mooie groep. Hoewel Mariëlle geen lid is van De Kluppels, staat zij wel altijd klaar voor de vereniging, want ook bij veel andere activiteiten kan de vereniging een beroep op haar doen. ‘Dik verdiend dus’ zegt Van Oorschot. Mariëlle had het niet verwacht en dus heel verrast met deze rozen, die uitgereikt zijn tijdens de live-uitzending van de carnavalsviering op zaterdagavond 13 februari jongstleden, toen Mariëlle achter de schermen meewerkte. Het lied werd dit jaar gezongen door Jeroen van Lierop van de band De Heeren Van. Mariëlle: proficiat!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *