logo
Motto 2020
"'n skot in de roos..."

Prinses Fleur bij de Klein Houtse Kluppelkes

11 jaar bestaan de Klein Houtse Kluppelkes! Fleur Wennink gaat voorop als eerste jubileumprinses van de Klein Houtse Kluppelkes tijdens carnavalsseizoen 2017-2018. Een vrouw als hoogheid is bij de ‘grote’ Kluppels nog een beetje taboe, maar bij de jeugd maakt dat niet veel uit!

Fleur is 11 jaar en is geboren op 19 januari 2006. Fleur zit in groep 8 van de Odulfusschool bij juffrouw Paulien. Fleur woont samen met vader Sebastiaan, moeder Maaike, broers Yoran, Mees, Jip, Polle en zussen Bregje en Phileine in de Professor Schermerhornlaan in Mierlo-Hout. Fleur is geen onbekende voor de Houtse Kluppels. Fleur is sinds 2015 lid van de Raad van Elf van de Klein Houtse Kluppelkes, samen met haar broer Mees. Ook broertje Jip en zusje Brechtje zijn inmiddels lid.

Fleur vindt carnaval het feest der feesten. Zij kijkt er het hele jaar naar uit en zet zelfs het voetbal even aan de kant tijdens het seizoen. Zodra het carnavalsseizoen is begonnen en carnavalsmuziek uit de speakers klinkt, bloeit Fleur helemaal op. Onze jeugdprinses houdt van vrolijke mensen en wil graag iedereen vrolijk zien, en daar sluit de gedachte van carnaval bij aan. Op school heeft Fleur ook al een spreekbeurt gehouden over carnaval en ondertussen probeert Fleur iedereen het ‘wereldberoemde’ Kluppellied met passende bewegingen te leren.

Prinses Fleur vindt het geweldig om samen met de vorst, raadsheren en dansmariekes op pad te gaan om overal een feestje te bouwen. De komende carnaval staat zij graag voorop, zeker als het liedje ‘nondeju’ van Snollebollekes gedraaid wordt. En om de hele dag op de been te blijven tijdens de carnavalsdagen eet zij graag een frietje met een broodje kroket.

Onze jeugdprinses is ook lid van het meisjesteam bij SV Brandevoort. Later zijn we gegarandeerd van een trompettist in een blaaskapel, want dat is de andere hobby van Fleur.

 

 

 

Fleur wordt bijgestaan door jeugdvorst Stan. Hij leidt de boel dit seizoen in goede banen bij de Klein Houtse Kluppelkes. Stan Bergkamp is 10 jaar en zoon van Peter en Carin, en heeft 2 broers (Bart en Bram) en een zus (Elise). Stan zit ook op de Odulfusschool en zit in de groep bij juffrouw Helene. Ook voetbalt Stan bij RKSV Mierlo-Hout in elftal JO 11-03, en helpt hij regelmatig mee op de boerderij. Stan vindt carnaval het ‘skonste feest op aarde’, dus we zitten gebakken met deze vorst. Stan houdt van hossen en plezier maken, en geniet ervan om op de carnavalswagen te mogen staan. Hoewel hij als vorst regelmatig mee voorop in de polonaise zal lopen, deinst Stan niet terug voor stevige muziek van Rammstein.

Jeugdprinses Fleur d’n 1e en vorst Stan hopen op een keigezellig en onwijs gaaf carnavalsseizoen! Aan hen zal het niet liggen; samen gaan zij de Klein Houtse Kluppelkes fanatiek voor tijdens carnaval 2018. Zij hopen dat alle kinderen uit Mierlo-Hout samen met hen carnaval komen vieren.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *